Teie isiklik teejuht vaimse tervise maastikul

Iga teine inimene puutub elu jooksul kokku vaimse tervise probleemidega. Vaimse tervise ja -tasakaalu saavutamine on teekond, mis võib olla kauakestev ja paraku minna ka mitte alati õiges suunas, olla frustreeriv ning mitte viia soovitud sihile. DocuMental on teie isiklik teejuht vaimse tervise maastikul, mis teid aktiivselt kaasates muudab reisi turvaliseks ja viib õigeaegselt soovitud sihtpunkti.

Prof Eduard Maron, psühhiaater, DocuMentali tegevjuht ja asutaja

Broneeri aeg Loe täpsemalt
Eduard Maron

Praegune vaimse tervise teenus

DocuMental

Vaimse tervise muredega inimesed vajavad palju kiiremat ja kvaliteetsemat tuge, kui seda on suutnud senine traditsiooniline vaimse tervise abi süsteem. DocuMentalCare kliinik on siin abiks. Selle teeb võimalikuks rahvusvahelise haiguste klassifikatsiooni (RHK-10) juhtnööre jälgiva tõenduspõhise digitaalse diagnostika ja ravi platvormi DocuMental kasutamine.

Kuidas DocuMental on abiks?

 

DocuMentalCare kliinik võimaldab saada kvaliteetset vaimse tervise alast abi kiirelt ja delikaatselt kasutades videokonsultatsioone ja mugavat vahetut sõnumivahetust meie spetsialistidega.

Teekond

Broneeri aeg

Valige oma arst ja broneerige aeg. Saate lingi videokonsultatsiooniks, mis toimub turvalise ja mugava kanali kaudu.

Book Your Appointment


Self-Assessment

Enesehinnang

Enne videokonsultatsiooni pakutakse teile enesehindamise küsimustiku täitmist. Selle küsimustiku töötas välja DocuMental rahvusvaheline teaduskomitee, et aidata teie probleemist põhjalikumalt aru saada ja paremaid tulemusi saavutada.Videokonsultatsioon

Videokonsultatsiooni ajal hindab arst teie probleemi ja teeb raviotsuse, tuginedes DocuMental platvormil rakendatud kliinilistele juhistele.

Tele-Appointment


Medical Records

Meditsiinilised andmed

Kõik hindamise ja raviplaaniga seotud dokumendid laetakse üles riiklikku tervishoiusüsteemi (Digilugu) ja on kättesaadavad teie kasutamise jaoks.Visiidijärgne tugi

Pärast videokonsultatsiooni pakub teile pidevat tuge DocuMental nutikas süsteem, mis jälgib ravi kulgu ja edasiste hindamiste nõudeid.

Continuous Support

Teenused ja hinnad

Esmane vastuvõtt (45 min - 105 EUR; 30 min - 70 EUR)

Eelnevalt saadud informatsiooni arvesse võttes toimub videokonsultatsiooni käigus põhjalik vaimse seisundi hindamine, RHK-10 põhine diagnoosipüstitus ning ravi määramine lähtuvalt rahvusvahelistest ravijuhenditest. Tänu DocuMental tehnoloogia kasutamisele diagnoosimiseel ja raviotsuste tegemisel on meie arstidel küllaldaselt aega keskenduda Teiega suhtlusele ja Teie küsimustele vastamisele. Konsultatsiooni tulemus dokumenteeritakse põhjalikult ja Teie nõusolekul laetakse üles Teie personaalsele digilugu.ee kontole.

Korduv vastuvõtt (15 min - 35 EUR)

Korduval videokonsultatsioonil jälgib arst ravi vältel toimunud muutusi teie seisundis, viib läbi täiendava vaimse tervise seisundi hindamise ning vajadusel korrigeerib ravi. Toetava vestluse käigus annab abistavaid nõuandeid parema ravitulemuse saavutamiseks ning vastab Teil tekkinud küsimustele.

Erakorraline vastuvõtt 140 EUR 1-3 päeva jooksul (vajalik on eelnev kokkuleppe telefoni +372 5383 8889 või e-maili clinic@documentalcare.com teel)

 

Relvaloa tõend / tervisetõend (70 EUR)

 

Retsepti pikendamine 10 EUR

 


Oluline informatsioon!

DocuMentalCare kliiniku arstid on valmis aitama lühikese ooteaja jooksul, kuid pöörame tähelepanu: suure hõivatuse tõttu peale broneeringu kinnitamist ja makse teostamist raha ei tagastata. Kui Te ei saa mingil põhjusel kokkulepitud ajal televisiidist osa võtta, andke, palun, sellest eelnevalt teada ja leiame teise sobiva aja.

Valige arst, et saada tugi

Eduard Maron
Dr Eduard Maron
Psühhiaater, Tartu Ülikooli psühhofarmakoloogia professor, Londoni Imperial College'i külalisprofessor

Rohkem kui 20 -aastane kliiniline kogemus, neist 5 Ühendkuningriigis. Rohkem kui 70 teaduspublikatsiooni autor.

Keeled:
Broneeri aeg
Margus Lõokene
Dr Margus Lõokene
Psühhiaater

Enam kui 15 aastat kliinilist kogemust. Spetsiifilised oskused ja teadmised meeleoluhäirete käsitlemises ning neuromodulatiivsete ravimeetodite kasutamises.

Keeled:
Broneeri aeg
Ülle Võhma
Dr Ülle Võhma
Psühhiaater

Pikaaegne kliiniline kogemus, erialahuvi depressiooni ja ärevushäirete valdkonnna vastu. Täiendanud end kognitiivse käitumisteraapias ja pereteraapias.

Keeled:
Broneeri aeg
Ülle Võhma
Dr Sandra Sepp
Psühhiaatria arst-resident

Tartu Ülikooli arstiteaduskonna cum laude lõpetanud noor arst, kes käesolevalt omandab psühhiaatri kutset täiskasvanute psühhiaatria residentuuriprogrammis.

Keeled:
Broneeri aeg
Aleksander Morar
Aleksander Morar
Psühhiaatria arst-resident

Diplomeeritud üldarst ning käesolevalt omandab psühhiaatri kutset täiskasvanute psühhiaatria residentuuriprogrammis. Erialahuvi meeleolu- ja ärevushäirete ning ATH valdkonnna vastu.

Keeled:
Broneeri aeg

Võta ühendust

Võtke meiega ühendust, kui Teil on küsimusi meie teenuste kohta, või kui Te pole leidnud sobivat aega. Anname endast parima lahenudse leidmisel.